Knjiga o statistiki, 1. izdaja, 3. natis

Avtor: Boris Kožuh
Univerzitetni učbenik Knjiga o statistiki je namenjen študentom pedagogike in študentom pedagoških smeri študija, s pridom pa ga bodo lahko uporabljali tudi študentje drugih sorodnih družbenih ved. Avtor v knjigi predstavlja in obravnava osnovne statistične metode, ki se uporabljajo pri raziskovanju vzgojnih pojavov. Pri vsaki najprej pojasni teoretične osnove, nato pa uporabo te metode v pedagoškem raziskovanju. Učbenik je napisan v preprostem jeziku. Opremljen je s številnimi primeri uporabe in izvedbami opisanih statističnih metod.

Leto izida: 2022

Zbirka: Učbeniki FF

30. 05. 2024
Oddelek za romanske jezike in književnosti, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani