Vabilo k sodelovanju v glasoslovni raziskavi

Kot mlada raziskovalka na Oddelku za pravopis Inštituta za slovenski jezik Frana Ramovša ZRC SAZU in doktorska študentka jezikoslovja na Podiplomski šoli ZRC SAZU opravljam glasoslovno raziskavo, pri kateri bi potrebovala pomoč študentov 1. letnika dodiplomskega študija slovenistike in študentov vseh letnikov primerjalne književnosti. Študenti naj ne bodo šolani govorci (npr. v radijskih šolah ipd.). Raziskava, pri kateri bi študenti morali prebrati ok. 25 povedi, ne bi vzela več kot 30 minut. Za potrebe analize bi se branje snemalo z mikrofonom. Zainteresirani mi lahko pišejo na naslov pia.rednak@zrc-sazu.si.

Oddelek za klasično filologijo

Oddelčna strokovna služba in knjižnica - 21. in 26. 6. 2024

Strokovna služba - Uradne ure

Knjižnica Oddelka za sociologijo v petek, 21. 6. 2024