Tretja mednarodna konferenca Evropskega združenja za azijsko umetnost in arheologijo

Vljudno vabljeni k udeležbi na tretji mednarodni konferenci Evropskega združenja za azijsko umetnost in arheologijo (EAAA), ki jo organizira Oddelek za azijske študije Filozofske fakultete v sodelovanju s Centrom za pedagoško izobraževanje Filozofske fakultete, Evropskim združenjem za azijsko umetnost in arheologijo ter Znanstvenoraziskovalnim središčem Koper. Konferenca z 200 govorci in govorkami bo potekala na Filozofski fakulteti od 13. do 17. 9. 2023.

Za vse pomembne informacije v zvezi s konferenco, vključno s predvidenim programom, podrobnostmi o registraciji in spremljevalnih dogodkih, vabljeni, da obiščete uradno spletno stran

Oddelek za sociologijo

Alumni FF - vabilo