Študentsko delo v Plečnikovi hiši in Mestnem muzeju Ljubljana

Pridruži se ekipi zunanjih sodelavcev iz vrst študentov zgodovine, umetnostne zgodovine, arheologije, antropologije, etnologije, sociologije in drugih humanističnih in družboslovnih smeri.

Te veseli delo z ljudmi? Se tvoja radovednost vrti tudi okoli zgodovine, dediščine in arhitekture? Prijavi se za študentsko delo v Plečnikovi hiši in v Mestnem muzeju Ljubljana!

Za delo iščemo komunikativne, zanesljive in energične študentke in študente (možnost dela tudi preko s. p.-ja).

Vabimo te, da postaneš del ekipe informatorjev, vodičev ter izvajalcev pedagoških in andragoških programov na obeh ali zgolj eni izmed omenjenih lokacij.

Potrebujemo raznoliko ekipo:

• animatorje za izvajanje pedagoških delavnic za vrtce in 1. triado ter programe rojstnih dni,
  • vodiče za vodenje osnovnošolskih in srednješolskih skupin,
  • vodiče za vodenje skupin odraslih ter
  • informatorje na razstavah.

Ponujamo:

• dolgoročno sodelovanje,
  • možnost razvijanja komunikacijskih veščin koristnih za življenje,
  • dostop do brezplačnih izobraževanj (s področja retorike, dela s strankami, učinkovite komunikacije, obvladovanja konfliktov, timskega dela pa tudi mnogih muzejskih tem)
  • možnost izbire dela (zgolj na pedagoških delavnicah ali vodstvih za odrasle, ... ) ter
  • prilagodljiv urnik dela.

Prijave na razpis sprejemamo do 14. junija 2022 na elektronski naslov janja.rebolj@mgml.si. Skupaj z življenjepisom nam pošlji tudi motivacijsko pismo, v katerem napišeš, zakaj te zanima delo pri nas.

Razgovori bodo potekali v prvi polovici julija v Mestnem muzeju Ljubljana, na Gosposki 15.

Dodatne informacije: Janja Rebolj, vodja andragoških programov MGML, e-naslov janja.rebolj@mgml.si, tel.: 051 234 582 (ob delovnikih med 9.00 in 15.00).

Zaželeno je, da si pred razgovorom ogledate stalno razstavo Ljubljana. Zgodovina. Mesto v Mestnem muzeju Ljubljana.

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav izbirnih predmetov

Sprememba GU Katarina Marinčič

Sprememba GU Boštjan Marko Turk