Sporočilo predstojnika pred začetkom poletnega semestra

Spoštovani.

Pedagoško delo na Oddelku za geografijo bo v poletnem semestru potekalo tako, kot smo v tem študijskem letu že vajeni:

• vse pedagoške obveznosti potekajo po urniku v živo na Filozofski fakulteti,
  • za vstop na Filozofsko fakulteto je potrebno izpolnjevati PCT pogoj,
  • študenti nosijo maske,
  • predavateljem za pleksi steklom ni potrebno nositi mask,
  • priporoča se redno zračenje predavalnic na 45 minut,
  • tudi za terenske vaje je pogoj PCT (pozor: v primeru uporabe javnih prevoznih sredstev ali obiska organizacij potrdilo o opravljenem samotestiranju ne velja – potreben je HAGT),
  • govorilne ure naj potekajo na daljavo, po dogovoru z učitelji lahko tudi v kabinetu.

Hvala vam za odgovorno ravnanje v zimskem semestru. Karanten je bilo z izjemo zadnjega tedna izredno malo. Da bi tako ostalo še naprej, priporočam, da v primeru rizičnega stika, odrejene karantene ali bolezni ostanete doma. Če ste bolni, a negativni pri samotestiranju, vseeno ostanite doma.

Dodatni izpitni rok v mesecu marcu pri vseh predmetih je bil razpisan zato, da se lahko izpitov udeležijo tudi tisti, ki se v zimskem izpitnem obdobju zaradi bolezni, rizičnega stika ali karantene niso mogli udeležiti rednih rokov.

Uspešno delo in dobro počutje vam želim,

dr. Simon Kušar, predstojnik

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - zaprta 4. 7. in 5. 7.

Strokovna služba oddelka 4.7.

Sprememba GU Simon Kušar

Toporišičevo priznanje