Znanstvenoraziskovalni inštitut

Spletno usposabljanje »Etični vidiki raziskav, ki vključujejo delo z ljudmi«

Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost vas v torek, 9. novembra 2021, ob 13. uri vabi na spletno usposabljanje »Etični vidiki raziskav, ki vključujejo delo z ljudmi«. Usposabljanje bo udeležence/udeleženke podrobneje seznanilo z različnimi etičnimi zahtevami, s katerimi se raziskovalci/raziskovalke in študenti/študentke soočijo pri raziskavah, ki vključujejo delo z ljudmi.

Usposabljanje bo izvedel prof. dr. Grega Repovš, redni profesor za občo psihologijo na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani, ter predsednik univerzitetne komisije za etiko v raziskavah, ki vključujejo delo z ljudmi. Usposabljanje bo potekalo v slovenskem jeziku in je namenjeno raziskovalcem/raziskovalkam, pedagogom/pedagoginjam in doktorskim študentom/študentkam Univerze v Ljubljani. Dogodek bo potekal preko platforme Zoom in se bo snemal. Posnetek dogodka bo kasneje uporabljen v izobraževalne namene.

Brezplačna prijava na spletno usposabljanje: spletni prijavni obrazec.

Oddelek za klasično filologijo

Oddelčna strokovna služba in knjižnica 5. in 8. julija 2024

Praksa na ZDSSS

Sprememba GU Dušan Mlacović

Uradne ure strokovne službe Odd. za prevajalstvo (8. 7. – 12. 7. 2024)

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - zaprta 4. 7. in 5. 7.