Sodelujte v fotografskem natečaju Podnebnega pakta

Ste predani boju proti podnebnim spremembam in želite pozitivno vplivati na naš planet? Ujemite izjemno priložnost in sodelujte v prvem fotografskem natečaju Podnebnega pakta! Hvaležni bomo, če boste delili priloženo novičko v svoji skupnosti.

Več o fotografskem natečaju Podnebnega pakta

Evropski podnebni pakt spodbuja posameznike, ki aktivno prispevajo k podnebnim ukrepom v Evropski uniji. S fotografiranjem podnebnih ukrepov v svojem domu, skupnosti ali mestu lahko navdihnite tudi druge in tako prispevate k pomembnim spremembam.

Postanete lahko eden od 10 zmagovalcev, ki bodo prejeli vabilo na dogodek Pakta 2025 (s pokritimi stroški potovanja v Bruselj in nastanitvijo), digitalno potrdilo, predstavitev na digitalnih platformah podnebnega pakta ter predstavitev vaše fotografije podnebnih ukrepov na fizični razstavi med dogodkom. Štirje glavni zmagovalci bodo prejeli tudi posebno medijsko kampanjo, ki bo predstavila njihovo pot do podnebnih ukrepov.

Kako lahko sodelujete?

Sodelovanje v natečaju je enostavno! Preprosto pošljite fotografijo z razlago, ki ponazarja:

•             Podnebne ukrepe, ki jih vi ali drugi izvajate na lokalni ravni, v domovih, skupnostih ali mestih.
•             Zakaj ste na ta ukrep še posebej ponosni oziroma zakaj vas navdušuje?

Ne zamudite te izjemne priložnosti, da predstavite svoje podnebne ukrepe in sodelujete pri ustvarjanju bolj zdrave in trajnostne prihodnosti.

Več o natečaju si lahko preberete v priloženem dokumentu, do uradne spletne strani natečaja pa dostopate tukaj. Rok za prijave: 28. junij 2024, do 12. ure po srednjeevropskem času.

Oddelek za psihologijo

Sprememba GU Renata Marčič

Oddelek za pedagogiko in andragogiko

ODPRTOST TAJNIŠTVA