Sistematski pregledi in cepljenje proti KLM

Spoštovani!

Zdravstveni dom za študente sporoča, da so z avgustom zaradi letnih dopustov prenehali izvajati sistematske preglede in - za določene fakultete oz. oddelke obvezna -  cepljenja proti klopnemu meningoencefalitisu.

Termine za sistematske preglede in obvezna cepljenja proti klopnemu meningoencefalitisu bodo začeli ponovno odpirati po 20. 8 2021 (predvidoma 24.8.2021).

Prosimo študente, da se po 20.8.2021 sami naročijo preko spletne strani www.zdstudenti.si pod rubriko sistematski pregledi oz. za cepljenje proti KLM pod rubriko obvezna cepljenja.

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Obvestilo za študentke in študente etnologije in kulturne antropologije

tajništvo - 20. do 24. 9.

tajništvo - 20. do 23. 9.

Osrednja humanistična knjižnica

Testni dostop do revije Deleuze and Guattari Studies

Osrednja humanistična knjižnica

Predstavitev platforme ORE (Open Research Europe) za odprte objave znanstvenih del