Znanstvenoraziskovalni inštitut

Serija spletnih delavnic o izvrševanju Načrta S in možnosti odprtega dostopa do knjig

Vljudno vabljeni k udeležbi na seriji spletnih delavnic o izvrševanju Načrta S in možnosti odprtega dostopa do knjig v organizaciji Open Access Books Network.

Časovnica delavnic s povezavami na prijavne obrazce:

• Delavnica 1: torek, 30. 3. 2021, od 15. do 17. ure: Introduction to the Series & Scope Sprint (vodi: Agata Morka) (Prijava)
  • Delavnica 2: torek, 13. 4. 2021, od 15. do 17. ure: Quality assurance and transparency (vodi: Jeroen Sondervan) (Prijava)
  • Delavnica 3: torek, 27. 4. 2021, od 15. do 17. ure: Green OA for books (vodi: Niels Stern) (Prijava)
  • Delavnica 4: torek, 11. 5. 2021, od 15. do 17. ure: Discoverability and metadata (vodi: Rupert Gatti) (Prijava)
  • Delavnica 5: torek, 25. 5. 2021, od 15. do 17. ure: Rights retention and licensing (vodi: Vanessa Proudman) (Prijava)

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Testni dostop do Atla Religion Database with AtlaSerials PLUS

Poročilo o rezultatih rektorskih volitev UL

Center za pedagoško izobraževanje

Uspešno javno nastopanje v angleščini (prek spleta)