Razpis za priznanja Pedagoškega inštituta in Slovenskega društva raziskovalcev na področju edukacije

Komisija za priznanja in nagrade Pedagoškega inštituta v sodelovanju s Slovenskim društvom raziskovalcev na področju edukacije (SLODRE) za leto 2024 razpisuje:

• priznanje za najboljše doktorsko delo na področju raziskovanja vzgoje in izobraževanja,
  • priznanje za izjemne dosežke na področju raziskovanja vzgoje in izobraževanja,
  • priznanje za življenjsko delo na področju raziskovanja vzgoje in izobraževanja.

Razpisna dokumentacija je objavljena tu.

Razpisno dokumentacijo morate oddati najkasneje do 19. avgusta 2024.

Priznanja bodo podeljena na 9. znanstveni konferenci Raziskovanje v vzgoji in izobraževanju: Umetna inteligenca v vzgoji in izobraževanju, ki poteka med 25. in 26. septembrom 2024.

Oddelek za klasično filologijo

Oddelčna strokovna služba in knjižnica - 21. in 26. 6. 2024

Knjižnica Oddelka za sociologijo v petek, 21. 6. 2024

Oddelek za sociologijo

Strokovna služba oddelka - obvestilo

Oddelek za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo

Sprememba urnika Knjižnice Oddelka za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo, 19.-26. 6. 2024

Oddelek za primerjalno in splošno jezikoslovje

Utrinki s prireditve: Žalna seja v spomin na akademika Janeza Orešnika s spremljajočim odprtjem razstave: Akad. Janez Orešnik, jezikoslovec ki je presegel meje jezikoslovja. 11. 6. 2024 med 11. do 13. uro.