Center za pedagoško izobraževanje

Razpis jezikovnih tečajev 2021/22

Center za pedagoško izobraževanje Filozofske fakultete v študijskem letu 2021/22 razpisuje tečaje iz 31 klasičnih in modernih jezikov. Tečaji obsegajo 60 ur ter potekajo enkrat tedensko med ponedeljkom in četrtkom v poznih popoldanskih in večernih urah na srečanjih po 90 minut. V študijskem letu 2021/22 se pričnejo v tednu med 2. in 8. novembrom, vpis pa je mogoč do petka, 15. oktobra. Za dijake in dijakinje ter redne  študente in študentke 1. in 2. stopnje Univerze v Ljubljani, kot tudi študente in študentke 3. stopnje Univerze v Ljubljani velja znižana kotizacija 239 €, za druge udeležence in udeleženke pa 359 € z DDV-jem.

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Obvestilo za študentke in študente etnologije in kulturne antropologije

tajništvo - 20. do 24. 9.

tajništvo - 20. do 23. 9.

Osrednja humanistična knjižnica

Testni dostop do revije Deleuze and Guattari Studies

Osrednja humanistična knjižnica

Predstavitev platforme ORE (Open Research Europe) za odprte objave znanstvenih del