Pridobi 4 KT za človekove pravice

V študijskem letu 2021/22 bo Amnesty International na Univerzi v Ljubljani v okviru Fakultete za družbene vede izvajal obštudijsko dejavnost Človekove pravice v praksi – Akademija Amnesty. Sestavljena bo iz 30 ur vaj in samostojnega, praktičnega dela vpisanih. Z obštudijsko dejavnostjo bo mogoče pridobiti 4 kreditne točke.

Več o vsebini si lahko preberete tu.

Za vsa vsebinska vprašanja pišite na akademija@amnesty.si, za vprašanja, povezana z vpisom na obštudijsko dejavnost, se obrnite na Fakulteto za družbeno vede (na Neli Babić ali Renato Mukavec Čuka). Nosilka obštudijske dejavnosti je prof. dr. Petra Roter. Na obštudijsko dejavnost se sicer lahko prijavijo vsi študentje Univerze v Ljubljani, tisti z drugih univerz pa se za priznanje kreditnih točk dogovorijo s svojimi fakultetami.

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Obvestilo za študentke in študente etnologije in kulturne antropologije

tajništvo - 20. do 23. 9.

tajništvo - 20. do 24. 9.

Osrednja humanistična knjižnica

Testni dostop do revije Deleuze and Guattari Studies

Osrednja humanistična knjižnica

Predstavitev platforme ORE (Open Research Europe) za odprte objave znanstvenih del