Znanstvenoraziskovalni inštitut

Predstavitveni dogodek programov slovensko angleškega znanstvenega sodelovanja in mobilnosti raziskovalcev in nov pilotni inštrument ARRS v pripravi

Predstavitveni dogodek programov slovensko angleškega znanstvenega sodelovanja in mobilnosti raziskovalcev je 3. marca 2021 potekal virtualno v soorganizaciji Britanskega veleposlaništva, Znanstveno inovacijske mreže Velike Britanije in Javne agencije za raziskovalno dejavnost Republike Slovenije.

Predstavljen je bil tudi pilotni inštrument ARRS, ki je v pripravi. Agencija načrtuje, da bo v prihodnjih mesecih pristopila k implementaciji pilotnega inštrumenta gostovanj slovenskih raziskovalcev v Združenem kraljestvu in angleških raziskovalcev v Sloveniji, s ciljem, da raziskovalci v roku dveh let po končanem gostovanju oddajo skupno prijavo na enega izmed mednarodnih razpisov. Predvidoma bi ARRS sofinancirala do pet tovrstnih gostovanj letno.

Več informacij: obvestilo na spletni strani ARRS.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Testni dostop do Atla Religion Database with AtlaSerials PLUS

Poročilo o rezultatih rektorskih volitev UL

Center za pedagoško izobraževanje