Znanstvenoraziskovalni inštitut

Portal za iskanje partnerjev za grozd Obzorje Evropa

Raziskovalci in institucije, ki se nameravajo prijaviti na grozd 6 »Hrana, biogospodarstvo, naravni viri, kmetijstvo in okolje«, lahko do 25. decembra 2023 na platformi CARE4BIO nadaljujejo s povezovanjem s potencialnimi partnerji. CARE4BIO je mednarodna mreža nacionalnih kontaktnih točk za grozd 6.

Platforma je namenjena razpisom grozda 6 za leto 2024, ki bodo odprti 17. oktobra. Po registraciji lahko ustvarite svoj profil z zahtevami za sodelovanje za določeno temo ali tematsko področje in stopite v stik z drugimi udeleženci.

Osnovne informacije o prihodnjih razpisih grozda 6 so na voljo v posnetkih informativnih dni 27. in 28. septembra, na katerih je Evropska komisija predstavila različne teme in odgovarjala na vprašanja.

GU Krevs-Govorilne ure junij-september 2024

Dr. Irena Samide - inavguracijsko predavanje 14. 5. ob 14.40 v 15

Vabilo k sodelovanju v pilotni študiji projekta Eutopia Health

Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko