Poletno študentsko delo

Podjetje ZaVita, d.o.o. (https://zavita.si/?lang=sl) išče dva študenta za pomoč pri terenskem delu na območju Triglavskega narodnega parka. Delo obsega anketiranje obiskovalcev na območju treh lokacij, in sicer: Blejski vintgar, Slap Peričnik in Slap Savica. Pomoč bi potrebovali od 9. do 20. 8., tudi ob vikendih, vendar ne nujno vsak dan (prilagoditev glede na vreme in sam potek dela). Plačilo in ostale podrobnosti bi se dogovorili pred pričetkom dela. Zainteresirane vabimo, da pišete na: matevz@zavita.si.

Matej Ogrin

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Obvestilo za študentke in študente etnologije in kulturne antropologije

tajništvo - 20. do 23. 9.

tajništvo - 20. do 24. 9.

Osrednja humanistična knjižnica

Testni dostop do revije Deleuze and Guattari Studies

Osrednja humanistična knjižnica

Predstavitev platforme ORE (Open Research Europe) za odprte objave znanstvenih del