Karierni tabor vabi na delavnice

Karierni centri UL vabijo na brezplačne delavnice v okviru Kariernega tabora.

Ne spreglejte možnosti za prijavo na delavnice Kariernega tabora, na katerih so še prosta mesta!

Študentke in študente UL vabimo na brezplačne delavnice z izbranimi strokovnjaki:

• Protokol in bonton (torek, 5. julija 2022, ob 9:00 na Fakulteti za kemijo in kemijsko tehnologijo)

Ali lahko profesorje tikamo? Se lahko ženska predstavi moškemu? Se lahko rokujemo sede? Kaj pomeni »black tie«? Na delavnici bomo spoznali osnovne značilnosti protokola in bontona, ki nam lahko olajšajo še tako nepredstavljive trenutke in zagate.

Izvajalka: doc. dr. Jana Arbeiter, raziskovalka in predavateljica s Fakultete za družbene vede UL.

Prijava preko POPR-a: TUKAJ

• Psihološki dejavniki uspeha v življenju in pri študiju (sreda, 6. julija 2022, ob 9:00 na Fakulteti za socialno delo)

Na delavnici bomo govorili o stresu, njegovih vplivih na življenje, načinih sproščanja in preprečevanja nelagodnih ter stresnih situacij, kar nam je lahko v pomoč na poti do boljšega vsakdanjega življenja.

Izvajalec: red. prof. dr. Matej Tušak, športni psiholog, zaposlen na Fakulteti za šport UL.

Prijava preko POPR-a: TUKAJ

• Okrepitev pisnega komuniciranjaetrtek, 7. julija 2022, ob 9:00, na Fakulteti za kemijo in kemijsko tehnologijo)

Na delavnici se boste naučili temeljnih pravil poslovnega komuniciranja, načina odziva glede na izzive in prijazno poslovno komunikacijo.
Izvajalka: Petra Hercog, univerzitetna diplomirana novinarka, ki je svoj poklic doslej opravljala v odnosih z javnostmi.

Prijave in informacije:

Več informacij na spletni strani Kariernih centrov UL. Prijava na delavnice poteka preko POPR-a. V POPR študenti UL vstopijo preko skupine Študenti UL s svojo veljavno digitalno identiteto UL.

Poletni urnik knjižnice OEiKA

Sprememba GU Kristina Gregorčič

Mednarodna parlamentarna štipendija nemškega zveznega parlamenta (IPS)

Poziv prostovoljcem za spremljanje lokalih volitev 2022

GU: BlažR sprememba ure, 18.8.

Sprememba GU Mojca Belak

Sprememba GU Anne-Cecile Lamy-Joswiak