Cepilna mesta Univerze v Ljubljani

Znani so termini in lokacije, na katerih bomo z Zdravstvenim domom Ljubljana organizirali cepilna mesta na oz. v bližini fakultet, akademij in študentskih naselij. Zbiranje prijav poteka centralno na Univerzi v Ljubljani (UL) preko prijavnice.

Cepilna mesta UL:

- 5. 10. 2021, torek, Aškerčeva, Filozofska fakulteta, Aškerčeva 2,

- 6. 10. 2021, sreda, Bežigrad, Ekonomska fakulteta, Kardeljeva ploščad 17,

- 7. 10. 2021, četrtek, Rožna dolina, Univerzitetna športna dvorana Rožna dolina, Svetčeva 11.

Okvirne ure cepljenja na predvidenih lokacijah: 8.00–14.00 ure. Cepljenje bo potekalo s cepivom Pfizer. Več informacij je dostopnih na tej povezavi.

Za tiste, ki odlašajo s cepljenjem, ker imajo več vprašanj in premalo odgovorov, bo UL 4. in 5. 10. 2021 organizirala spletne pogovore o cepljenju. Več informacij na tej strani.

Vabilo na simpozij

Potreba po učitelju slovenščine

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov