Sprejem za tuje študentke in študente na izmenjavi

Na Filozofski fakulteti v zimskem semestru gostimo preko 150 študentk in študentov, ki so prišli na izmenjavo.

Na fakulteti bomo v zimskem semestru gostili preko 150 študentk in študentov, ki so prišli na izmenjavo. Zanje smo v ponedeljek, 30. 9. 2024, pripravili informativno srečanje Welcome Day. Študentke in študente je pozdravila prodekanja prof. dr. Irena Samide, nato pa smo jim predstavili fakulteto ter jih seznanili s storitvami, povezanimi s študentskim življenjem v Ljubljani, študijskim procesom in dejavnostmi, ki bodo tekom leta zanje organizirane. Na dogodku so sodelovali tudi tutorke in tutorji za tuje študentke in študente. Vsem študentkam in študentom želimo uspešno izmenjavo ter dober začetek študijskega leta.

Izšla je znanstvena monografija Anarhizem na Kitajskem na pragu 20. stoletja

Naslovnica nove knjige prof. dr. Jane S. Rošker

17. Simpozij Geografski informacijski sistemi v Sloveniji

Zbrane je nagovorila tudi prodekanja Filozofske fakultete prof. dr. Irena Samide (foto: Marko Zaplatil).

Dr. Aljoša Kravanja: intervju ob jubileju Nobelove nagrade Friedricha Hayeka

Friedrich Hayek (foto: Creative Commons)