Sodelovanje dr. Zwittra na delavnici Sedanje okoljskozgodovinske raziskave

Dr. Zwitter je predstavil referat Interdisciplinarna okoljska zgodovina travnikov v Vzhodnih Alpah, 1500–1950.

Na Univerzi v Innsbrucku, kjer gostuje, je doc. dr. Žiga Zwitter 18. oktobra z referatom Interdisciplinarna okoljska zgodovina travnikov v Vzhodnih Alpah, 1500–1950 / An Interdisciplinary Environmental History of Hay Meadows in the Eastern Alps, 1500–1950 AD sodeloval na inter- in multidisciplinarni delavnici Sedanje okoljskozgodovinske raziskave / Current Research in Environmental History, ki so jo organizirali Oddelek za zgodovino in evropsko etnologijo, Oddelek za geografijo in raziskovalna skupina Kulturni stiki – kulturni konflikti innsbruške univerze.

Zadnje novice

Dediščina vonjav v središču strokovne pozornosti: Prof. dr. Mojca Ramšak o kulturnem pomenu vonja

Prof. Ramšak je imela predavanje tudi v Slovanski knjižnici v Ljubljani.

Novosti Znanstvene založbe Filozofske fakultete