Prof. dr. Tomo Virk prejemnik Jermanove nagrade

Prof. dr. Tomo Virk

Letošnji prejemnik Jermanove nagrade, ki jo podeljuje Društvo slovenskih književnih prevajalcev za prevode družboslovnih in humanističnih besedil iz tujih jezikov v slovenščino, je prof. dr. Tomo Virk z Oddelka za primerjalno književnost in literarno teorijo Filozofske fakultete. Nagrado je prejel za prevod dela nemškega filozofa Wolfganga Jankeja Trojna dovršitev nemškega idealizma: Schelling, Hegel in Fichtejev nenapisani nauk. Nagrado bodo podelili v četrtek, 11. 11. 2021.

Iskrene čestitke!

Več (www.rtvslo.si)

01. 12. 2022

Doc. dr. Luka Repanšek prejel svečano listino za mlade visokošolske učiteljice in učitelje ter visokošolske sodelavke in sodelavce Univerze v Ljubljani