Prof. dr. Tomo Virk prejel Priznanje Antona Ocvirka 2020

Prof. dr. Tomo Virk

Slovensko društvo za primerjalno književnost (SDPK) je doslej še tretjič zapored podelilo Priznanje Antona Ocvirka za najboljšo izvirno komparativistično monografijo zadnjih dveh let. V letošnjem letu je dobitnik priznanja prof. dr. Tomo Virk (Oddelek za primerjalno književnost in literarno teorijo Filozofske fakultete), in sicer za knjigo Etični obrat v literarni vedi (LUD Literatura, 2018).

Pogovor z nagrajencem bo izšel v eni izmed naslednjih številk Primerjalne književnosti.

Nagrajencu iskreno čestitamo!

01. 12. 2022

Doc. dr. Luka Repanšek prejel svečano listino za mlade visokošolske učiteljice in učitelje ter visokošolske sodelavke in sodelavce Univerze v Ljubljani

Doc. dr. Luka Repanšek s prejeto listino