Prof. dr. Tomo Virk izredni član Slovenske akademije znanosti in umetnosti

Prof. dr. Tomo Virk

Slovenska akademija znanosti in umetnosti (SAZU) je od 3. junija 2021 bogatejša za šest izrednih in deset dopisnih članov in članic. Med novimi izrednimi člani in članicami je tudi prof. dr. Tomo Virk z Oddelka za primerjalno književnost in literarno teorijo Filozofske fakultete, in sicer v Razredu za filološke in literarne vede.

Iskrene čestitke!

01. 12. 2022

Doc. dr. Luka Repanšek prejel svečano listino za mlade visokošolske učiteljice in učitelje ter visokošolske sodelavke in sodelavce Univerze v Ljubljani

Doc. dr. Luka Repanšek s prejeto listino