O projektu in razstavi v oddaji Svet kulture

Vodja Projekta Koprska Pretorska palača: podoba, pomen in namen dr. Renata Novak Klemenčič in avtor besedila razstave Mesto in otok: Poskus rekonstrukcije srednjeveškega Kopra dr. Dušan Mlacović sta sodelovala v oddaji Svet kulture na 3. programu Radia Slovenija. Poslušate ju lahko od 6. do 10. minute na posnetku, ki je dostopen tu.

01. 12. 2022

Doc. dr. Luka Repanšek prejel svečano listino za mlade visokošolske učiteljice in učitelje ter visokošolske sodelavke in sodelavce Univerze v Ljubljani

Doc. dr. Luka Repanšek s prejeto listino
01. 12. 2022