Nasveti za spopadanje s psihosocialnimi stiskami v času epidemije

Projekt Ikterus

V času epidemije se lahko povečajo psihosocialne stiske. V okviru projekta IKTERUS: Izboljšanje komunikacije s tujimi študenti v Zdravstvenem domu za študente Univerze v Ljubljani (koordinatorica dr. Monika Kavalir) so pripravili nekaj nasvetov, kako se spopasti z njimi. Nasvete (v angleškem jeziku) najdete tukaj.

01. 12. 2022

Doc. dr. Luka Repanšek prejel svečano listino za mlade visokošolske učiteljice in učitelje ter visokošolske sodelavke in sodelavce Univerze v Ljubljani

Doc. dr. Luka Repanšek s prejeto listino
01. 12. 2022