Modra fakulteta na vodenem ogledu Kamnika

Članice skupine Francoščina z Modre fakultete so se odpravile na vodeni ogled Kamnika (foto: Meta Lah)..

Članice skupine Francoščina V z Modre fakultete so se, z nekaterimi pridruženimi člani, v soboto, 18. 11. 2023, odpravile na vodeni ogled Kamnika. Ogledali so si center mesta, Frančiškanski samostan z bogato knjižnico in kapelo na Malem gradu. Vez s francoščino so vzpostavili s pripovedjo o Klavdiji Žvokelj Gabrijelčič in njenem Krožku prijateljev Francije, ki je v Kamniku deloval med obema svetovnima vojnama.

16. 02. 2024

Podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje

Filozofska fakulteta je prejela podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje.
12. 02. 2024

Izid monografije projekta RSDO