V ponedeljek, 2. novembra 2020, ob 11.20 uri bo v okviru predavanj Etnološke regionalne raziskave Slovenije na Oddelku za etnologijo in kulturno antropologijo Filozofske fakultete gostoval Gregor Cerinšek s predavanjem z naslovom Zaodrje evropskih projektov – kako lahko etnografija pripomore k razumevanju in vodenju projektnih omrežij.

Gregor Cerinšek je raziskovalec in projektni vodja na Inovacijsko-razvojnem inštitutu Univerze v Ljubljani, kjer inženirji in antropologi skupaj uvajajo nove pristope razvoja po meri ljudi. Za Evropsko komisijo ocenjuje projektne prijave ter zaključne rezultate in dosežene učinke projektov na področju visokega šolstva in sodelovanja med univerzitetnim okoljem, industrijo in širšo družbo. Je tudi doktorski študent na Oddelku za etnologijo in kulturno antropologijo Filozofske fakultete. Vabilo na dogodek prejmete s prijavo na eika@ff.uni-lj.si.

Vabljeni!

ponedeljek, 19. 10. 2020
Oddelek za slavistiko, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani
četrtek, 03. 09. 2020
Oddelek za arheologijo
sreda, 26. 08. 2020

© Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani, Vse pravice pridržane.

Iščem ...