Oddelek za klasično filologijo

Tajništvo in knjižnica od 8. do 15. aprila 2024

Tajništvo:
Od ponedeljka, 8. 4., do ponedeljka, 15. 4., bo tajništvo zaradi dopusta zaprto. Dosegljiva bom šele v torek, 16. aprila.

Knjižnica:
Od ponedeljka, 8. 4., do četrtka, 11. 4., bo odprta od 10.00 do 12.00.
V petek, 12. 4., bo knjižnica zaprta.
V ponedeljek, 15. 4., bo odprta od 10.00 do 12.00.

Morebitno dokumentacijo za tajništvo in knjižnico lahko v času izven odprtosti oddate v oddelčni nabiralnik pred vhodom v sobo 344, knjige pa v knjižne nabiralnike OHK v avli FF. Med 8. in 15. aprilom plačilo z gotovino (zamudnine, opomini ipd.) ne bo možno, zato prosim, da morebitne terjatve poravnate pred ali po tem in da v primeru težav ali vprašanj pišete na ohk.klf@ff.uni-lj.si.

Hvala za razumevanje.

Vabilo na 17. Pohod humanosti

Povabilo k sodelovanju pri izobraževalno-mentorskem programu Kreativni inkubator

Povabilo k oddaji predlogov za spletni katalog linije priložnostnih daril Republike Slovenije pod okriljem blagovne znamke Made in Slovenia