Predavanje prof. Wang Huija 汪晖 s pekinške univerze Qinghua 清华大学

V ponedeljek, 18. maja ob 10h bo Univerza v Ljubljani v svoji Zbornični dvorani gostila Wang Huija, kitajskega teoretika, ki ga je v Slovenijo povabil naš oddelek in bo za slovensko javnost predaval o najpomembnejših paradigmah svojega dela. Njegovo ime je na spisku stotih vrhunskih in najvplivnejših intelektualcev, ki ga je sestavilo uredništvo ameriške znanstvene revije Zunanja politika (Foreign Policy). Wang pa ni znan samo širom sveta, saj so njegova dela v zadnjih letih postala del obvezne študijske literature tudi na mnogih fakultetah slovenskih univerz.

Lepo vabljeni!

VABILO NA PREDAVANJE

Organizator se zahvaljuje Fundaciji Chiang Ching-luo za podporo pri izvedbi gostujočega predavanja /// The organizers are grateful to the Chiang Ching-kuo foundation for its generous support of the guest lecture.