Obvestilo o spremembi govorilnih ur, red. prof. dr. Andrej Bekeš

po dogovoru

6. tekmovanje v korejskem govorništvu v Sloveniji

Vabljeni k sodelovanju!

19. novembra bo tekmovanje v govorništvu v korejskem jeziku. Čakamo na vaše dobre, zanimive, posebne in razburljive zgodbe na temo "Spomin, Darilo, Zabava".

Vsi toplo vabljeni k sodelovanju!

Več podrobnosti lahko najdete v prilogi (pdf) - 2018_speech contest.pdf

Študij v Koreji

Informacije o študiju v Koreji

Če vas zanima študij v Koreji, prosim obiščite forum https://e-ucenje.ff.uni-lj.si/mod/forum/discuss.php?d=69513 in https://e-ucenje.ff.uni-lj.si/mod/forum/discuss.php?d=69514

Obvestilo o spremembi govorilnih ur, asist. dr. Maja Veselič

pon 16:30-17:50

07.10.2018

Informativni sestanek o študiju na Japonskem 16. okt. ob 18:00 v 528

Predstavitev možnosti za študijske izmenjave na japonskih partnerskih univerzah.

V torek, 16. oktobra 2018, bomo ob 18h v predavalnici 528 (v času srečanja društva Ikkyu) učitelji in študenti predstavili možnosti za študijske izmenjave na japonskih partnerskih univerzah. Sredi novembra bomo nato zbirali prijave za študijske izmenjave na Japonskem poleti 2019 ali v letu 2019/20. Vabljeni!

Obvestilo za študente prve in druge stopnje – oddaja zaključnega dela

Obveščamo vas, da sta 1. 10. 2018 pričela veljati nova pravilnika glede zaključka študija na prvi in drugi stopnji (Pravilnik o zaključku študija na univerzitetnih študijskih programih prve stopnje in Pravilnik o magistrskem delu in zaključku študija na programih druge stopnje), ki prinašata nekaj novosti.

Največja sprememba se nanaša na področje oddaje zaključnega dela, ki je obravnavano v 5. poglavju pravilnikov. Študent mora  po prejemu informacije mentorja, mentorice, da je diplomsko/magistrsko delo ustrezno in primerno za zagovor, v študentski informacijski sistem oddati elektronsko obliko pisnega zaključnega dela. Vsako zaključno delo se namreč glede podobnosti vsebine z drugimi deli pred zagovorom preveri s programsko opremo za preverjanje podobnosti vsebine. Preverjanje podobnosti vsebine se izvede avtomatično po oddaji elektronske oblike pisne zaključne naloge v študijski informacijski sistem in se izdela analiza. Tu so navodila za študente glede oddajo zaključnega dela.

O rezultatu preverjanja podobnosti vsebine študent prejme obvestilo v študentskem informacijskem sistemu. Več o celotnem postopku oddaje zaključnega dela v preverjanje si lahko preberete v Pravilniku o preverjanju podobnosti vsebine elektronske oblike pisnega zaključnega dela študija in pogojih za začasno nedostopnost vsebine pisnega zaključnega dela študija.