10.01.2020

V četrtek, 16.1. v Modri sobi FF

Oddelek za azijske študije Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani
Veleposlaništvo Indije v Sloveniji

vas ob svetovnem dnevu hindijščine 2020 prisrčno vabita, da se udeležite slovesnosti NAVDIH INDIJE.

Dogodek bo v četrtek, 16. januarja 2020 ob 10:30 v Modri sobi Filozofske fakultete (Aškerčeva 2, Ljubljana).

Na slovesnosti se bomo poklonili lepoti indijskih jezikov (hindijščine in sanskrta), navdihu starodavne in sodobne indijske kulture ter indijskim študijam v Sloveniji.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Department of Asian Studies, Faculty of Arts, University of Ljubljana
and
Embassy of India, Ljubljana

cordially invite you to the celebration of

WORLD HINDI DAY 2020  विश्ि ह िंदी हदिस २०२०
at 10:30 am on Thursday, 16th January 2020
at the Blue Room of The Faculty of Arts (Aškerčeva 2, Ljubljana).

INSPIRED BY INDIA

The event will be dedicated to celebrating the beauty of Indian languages (Hindi and Sanskrit), the inspiration of the ancient and the contemporary Indian culture and Indian studies in Slovenia.

DATOTEKE
invitation_letter_world_hindi_day_16012020_slo.pdf