Konfucijski inštitut organizira Teden kitajskih filmov in Kitajski dan za študente, ki si želijo spoznati kitajsko kulturo.

Teden kitajskih filmov bo potekal na Ekonomski fakulteti od ponedeljka, 8. novembra 2010, do petka, 12. novembra 2010, (razen v četrtek, 11. novembra) ob 17:00 uri v Sejni sobi CISEF. Vsak dan si bodo lahko udeleženci ogledali en kitajski film. Vljudno vabljeni.

Kitajski dan je namenjen vsem študentom, ki si želijo spoznati kitajsko kulturo. Predstavljene bodo tradicionalne športne veščine, kitajski ples, kitajska glasba in poezija, kitajska kuhinja ter mnogo drugih posebnosti kitajske kulture. Kitajski dan bo v četrtek, 11. novembra 2010 ob 13:30 uri med Veliko in Malo dvorano na Ekonomski fakulteti. Vljudno vabljeni.