ODPRTJE JAPONSKEGA ODDELKA V EARL in SIMPOZIJ ODDELKA ZA AZIJSKE ŠTUDIJE

Raziskovalno središče za Vzhodno Azijo (RSVA) oz. East Asian Resource Library (EARL) je skupna iniciativa Fakultete za družbene vede in Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani za proučevanje socialnih, kulturnih, gospodarskih in političnih sistemov Vzhodne Azije in je namenjena študentom, pedagogom, raziskovalcem ter tudi širši javnosti.

Vljudno vas vabimo na ODPRTJE JAPONSKEGA ODDELKA V EARL in SIMPOZIJ ODDELKA ZA AZIJSKE ŠTUDIJE OB UPOKOJITVI PROF. ANDREJA BEKEŠA

Japonski oddelek v East Asian Resource Library (EARL) bo odprt v Osrednji družboslovni knjižnici Jožeta Goričarja (1. nadstropje) na Fakulteti za družbene vede (Kardeljeva ploščad 5, Ljubljana).

Slovesno odprtje Japonskega oddelka EARL bo v petek, 21. aprila 2017, ob 9.30. Pozdravili nas bodo:

Prof. dr. Rado BOHINC, dekan, Fakulteta za družbene vede

Prof. dr. Gregor PERKO, prodekan, Filozofska fakulteta

Mr. ABE Hiroshi, namestnik veleposlanika, Veleposlaništvo Japonske

Mag. Mirjam KOTAR, koordinatorica EARL

Program dogodka je v priponki.

Vabljeni k udeležbi v čim večjem številu!

PriponkaVelikost
otvoritev_vabilo_21april2017.pdf368.05 KB