Enotedenska brezplačna delavnica japonščine za začetnike

Katedra za japonologijo Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani bo od 5. do 9. septembra organizirala brezplačno petdnevno intenzivno delavnico japonščine za začetnike. Delavnica je namenjena predvsem srednješolcem, ki jih zanima japonščina in razmišljajo o vpisu na študijski program japonologije.

Petdnevna delavnica bo potekala od 5. do 9. septembra 2016, od ponedeljka do petka od 16:30 do 18:00 v predavalnici R1A.

Vaje bodo izvajale študentke japonske didaktike z naših partnerskih univerz, ki to izvajajo kot del pedagoške prakse, pod mentorstvom učiteljev Katedre za japonologijo FF UL.

Prijave zbiramo na elektronskem naslovu: asist. dr. Luka Culiberg: luka [dot] culiberg [at] ff [dot] uni-lj [dot] si

Dodatne informacije: po e-pošti ali po telefonu na št. 01 2411 446 oz. 01 2411 308.

V prijavi navedite ime in priimek, starost, naslov e-pošte in ali ste se že kdaj učili japonščino (tečaj bo prilagojen popolnim začetnikom).